Informace školy k situaci ohledně pronájmu budovy

– pro styk s MČ Brno Sever, Magistrátem města Brna a dalšími orgány veřejné správy, novináři a subjekty nabízejícími prostor je určen výhradě jednatel školy JUDr. Klvaňa, tel. 602340416, mail klvana@trivis.cz

– pro studenty a rodiče veterinárního oboru je určena pro komunikaci MVDr. Laborová, tel. 731656929, mail laborova@trivis.cz

– pro komunikaci ve věcech petice je určen Dr. Kudlička, místem pro předání archů je sekretariát školy. Pokud nelze doručit na sekretariát (uzavřená škola) lze vhodit arch do schránky pro přijímání pošty. Sekretariát bude předávat archy PhDr. Kudličkovi.

Formulář petice ke stažení ZDE!

Reportáž České televize

Česká televize - NADACE ROZVOJE OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI Situaci pronájmu budovy školy se věnovala také rozsáhlá reportáž České televize, jejíž záznam naleznete ZDE.

Informace zastupitelů Brna o pronájmu

Dne 24. ledna 2023 v 8:30 hod. se dostavila na zasedání zastupitelstva Magistrátu města Brna delegace TRIVIS – SŠ Veřejnoprávní. Za přítomnosti PhDr. Kudličky a dvou žákyň naší školy přednesla Mgr. Nováková naši petici se žádostí o řešení současné situace.

Video ze zasedání: