POZOR! Změna termínu školní přijímací zkoušky

Na základě Opatření ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ze dne 15. března 2021 dochází ke změně termínu školní přijímací zkoušky.

Termín školní přijímací zkoušky na TRIVIS – Střední škola veterinární Emila Holuba Brno, je nově stanoven na 5. května 2021 a 2. termín (náhradní termín) na 12. května 2021.

Podrobnější informace vám budou sděleny nejpozději 14 dnů před konáním školní přijímací zkoušky.

Informace k maturitním zkouškám

Aktualizované informace k maturitním zkouškám naleznete ZDE.

Informace pro uchazeče o studium

Informace pro uchazeče o studium

Vzhledem k tomu, že počet přihlášených uchazečů o studium převyšuje stanovený počet volných míst, uskuteční se v termínech 15. a 22. dubna 2021 školní přijímací zkoušky dle pokynů ředitele školy, pokud vláda vzhledem k pandemické situaci nerozhodne jinak.

NABÍDKA PRÁCE PRO ABSOLVENTY

PROJEKT TALENTIFY.ME

Nemáš se s kým učit? Rád bys poznal/a nové lidi? Chceš si vyzkoušet, jaké to je učit někoho jiného a přitom si upevnit svoje vlastní znalosti?
Naše škola se zapojila do projektu www.talentify.me, který propojuje žáky, kteří doučování potřebují se žáky, kteří ho nabízí. A jak to funguje? Podívejte se na krátké video: https://www.youtube.com/watch?v=RqW4Id4rFLY&feature=youtu.be
Pokud se budete chtít účastnit (ať už doučování potřebujete nebo nabízíte), stačí napsat paní učitelce Palátové (palatova@trivis.cz), dá vám registrační kód školy.
Pojďme do toho!

Informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2021/2022

VYSVĚDČENÍ ZA 1. POLOLETÍ ŠK. R. 2020/2021

Vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2020/2021 jsou k nahlédnutí v systému Bakaláři, výpis vysvědčení je k převzetí na sekretariátě školy od čtvrtka 28. ledna 2021 od 10.00 hodin po předchozí telefonické domluvě.